Alle dager

Låven på Jørundgard

  • 1200 - Låvespel, fritt for alle

Tirsdag 12. juli

Stortelt

  • 1900 - 1915 Velkommen v/Erik Forfod

  • 1915 - 2030 Jan Teigen tribute, En Dags Pause

  • 2030 - 2045 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2045 - 2200 Jhohans

  • 2200 - 2215 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2215 - 2330 Little Willie and the Ghostriders

  • 2330 - 2345 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2345 - 0100 Anne Nørdsti

Onsdag 13. juli

Stortelt

  • 1900 - 1915 Velkommen v/Erik Forfod

  • 1915 - 2000 Grindstuen & Midtli

  • 2000 - 2015 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2015 - 2130 Lasse Johansen

  • 2130 - 2145 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2145 - 2315 Contrazt

  • 2315 - 2330 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2330 - 0100 Ole Ivars

Tunet

  • 1600 - 1700 Hafeillsnickers

  • 1715 - 1815 Grindstuen & Midtli

  • 1830 - 1915 Fyrun og Runningen

  • 1930 - 2045 Bjørns orkester

  • 2100 - 2145 Fyrun og Runningen

  • 2200 - 2245 White Rabbit

  • 2300 - 2330 Grindstuen & Midtli

  • 2345 - 0100 Bjørns orkester

Aktivitetsparken v/Joker

  • 1200 - Barneopplegg med servering, konkurranser mm.

Torsdag 14. juli

Stortelt

  • 1400 - Gudstjeneste

  • 1900 - 1915 På dansefot v/Erik Forfod

  • 1915 - 2015 Different Eagles

  • 2015 - 2030 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2030 - 2200 Donnez

  • 2200 - 2215 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2215 - 2345 Steinar Engelbrektson

  • 2345 - 2400 På dansefot v/Erik Forfod

  • 0000 - 0130 Lasse Stefanz

Tunet

  • 1200 - Eldretreff med underholdning, dans, servering

  • 1800 - 1830 Skultbakkalaget

  • 1845 - 1915 Fyrun & Runningen

  • 1945 - 2030 White Rabbit

  • 2045 - 2115 Skultbakkalaget

  • 2145 - 2215 Dølalæte

  • 2230 - 2300 White Rabbit

  • 2315 - 2345 Fyrun & Runningen

  • 0000 - 0030 Dølalæte

  • 0045 - 0130 Different Eagles

Jørundgard

  • 1700 - Sass Vandriar - Lasse Johansens orketser

Fredag 15. juli

Stortelt

  • 1900 - 1915 Velkommen v/Erik Forfod

  • 1915 - 2045 Holmsve

  • 2045 -2100 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2100 - 2200 Bengan Jansons orkester

  • 2200 - 2215 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2215 - 2345 Rune Rudberg

  • 2345 - 2400 På dansefot v/Erik Forfod

  • 0000 - 0130 Vikingarna m/Christer Sjøgren

Tunet

  • 1200 -1230 Contiki

  • 1240 - 1310 Bære I

  • 1320 -1350 Aksnes Larsen kvintett

  • 1400 - 1440 Different Eagles

  • 1450 - 1520 Halvraske Menn

  • 1530 - 1600 Jutullaget

  • 1600 - 1700 Pause

  • 1700 - 1730 Over Stok og Steen

  • 1740 - 1810 Laget Hass Kristaffer

  • 1820 - 1850 Vømmølgutan

  • 1900 -1930 P.A.Røstad

  • 1940 - 2010 Dalakopa

  • 2020 - 2050 Vømmølgutan

  • 2100 - 2130 Halvraske Menn

  • 2140 - 2210 Different Eagles

  • 2220 - 2250 Laget Hass Kristaffer

  • 2300 -2330 Over Stok og Steen

  • 2340 - 0010 Dalakopa

  • 0020 -0130 Holmsve

Jørundgard

  • 1600 - Bengan Jansons fristelser

Otta parken

  • 1400 - Rune Rudbergs orkester

Lørdag 16. juli

Stortelt

  • 1900 - 1915 Velkommen m/Erik Forfod

  • 1915 - 2015 P.A. Røstad

  • 2015 - 2030 På dansefot v/Erik Forfod

  • 2030 - 2200 Lars Kristerz

  • 2200 - 2215 - På dansefot v/Erik Forfod

  • 2215 - 2345 Vikingarna m/Christer Sjøgren

  • 2345 - 2400 På dansefot v/Erik Forfod

  • 0000 - 0130 Ingemars

Tunet

  • 1200 - 1230 Bære I

  • 1240 -1310 Contiki

  • 1320 - 1350 Aksnes Larsen kvintett

  • 1400 - 1430 Halvraske Menn

  • 1440 - 1520 Vømmølgutan

  • 1530 - 1600 Over Stok & Steen

  • 1600 -1700 Pause

  • 1700 - 1730 Contiki

  • 1740 - 1810 Aksnes Larsen kvintett

  • 1820 - 1850 Dalakopa

  • 1900 - 1930 Halvraske Menn

  • 1940 - 2010 Jutullaget

  • 2020 - 2100 Holmsve

  • 2110 - 2140 Over Stok & Steen

  • 2150 - 2220 P.A. Røstad

  • 2230 - 2320 Vømmølgutan

  • 2330 - 2400 Dalakopa

  • 0000 - 0030 Jutullaget

  • 0040 - 0130 Holmsve

Høvringen

  • 1200 - Høyfjellskonsert ved Rondane Haukliseter

Jørundgard

  • 1600 - 1715 Frem fra glemselen, Allsang ved Lågen