Spilleplan 2019

NB: Forbehold om endringer
Tirsdag 09.07.2019
Tid
Stortelt
1900 - 1915
Danseføttene i gang
1915 - 2030
Jenny Jenssen Band
2030 - 2045
Danseføtter v/Erik Forfod
2045 - 2145 Reidar Larsen
2145 - 2200
Danseføtter
2200 - 2330
PK & Dansefolket
2330 - 2345 Danseføtter
2345 - 0115 Jhohans
Onsdag 10.07.2019
Tid Stortelt
1900 - 1915 Velkommen v/Erik Forfod
1915 - 2000 Different Eagles
2000 - 2015 Danseføtter
2015 - 2130 Contrazt
2130 - 2145 Danseføtter
2145 - 2315 Ole Ivars
2315 - 2330 Danseføtter
2330 - 0100
R. Larsen & T. Endresen
Tid Tunet
1300 - Barneshow
Bare Fjas og Blågras
med sang lek og moro
1700 - 1745 Bære I
1800 - 1845 Hillbabies
1900 - 2000
Bjørns orkester
2015 - 2100 Hillbabies
2115 - 2200 Different Eagles
2215 - 2300 Hillbabies
2315 - 2400
Bjørns orkester
0000 - 0100 Different Eagles
Torsdag 11.07.2019
Tid Stortelt
1400 -
Gudstjeneste
Biskop Per Arne Dahl,
Prost Birgitte Bentrød,
R. Larsen & T. Endresen,
Kai Robert
1900 - 1915 Velkommen
1915 - 2045 Hanne Mette Band
2045 - 2100 Danseføtter
2100 - 2215 Get Rhythm
2215 - 2230 Danseføtter
2230 - 2400 Lasse Stefanz
0000 - 0015 Danseføtter
0015 - 0130 Lasse Johansen m/S. Ingvars show
Tid Tunet
1200 - Eldretreff - Underholdning, dans, servering
Alexandersens m/flere
1700 - 1800
Bjørns orkester
1815 - 1915
Poor Boys
1930 - 2010
Alexandersens
2025 - 2130
Bjørns orkester
2145 - 2245
Poor Boys
2300 - 2340
Alexandersens
2355 - 0100
Bjørns orkester
Fredag 12.07.2019
Tid Stortelt
1900 - 1915
Velkommen
1915 - 2030
Holmsve
2030 - 2045
Danseføtter
2045 - 2205
Rune Rudberg Band
2205 - 2220
Danseføtter
2220 - 2345
Anne Nørdsti
2345 - 2400
Danseføtter
0000 - 0130
Ingemars
Tid Tunet
1300 - 1345
Sel og Otta Spelemannslag
1400 - 1445 Bære I
1500 - 1600
Contiki
1630 - 1700
Sel og Otta Spelemannslag
1700 - 1800
Pause
1800 - 1830
Lendmenn
1845 - 1915
Vømmølgutan
1930 - 2000
Alexandersens
2015 - 2045
Steinar Engelbrektson
2100 - 2130
Lendmenn
2145 - 2215 Contiki
2230 - 2300
P.A. Røstad
2315 - 2345
Steinar Engelbrektson
0000 - 0030
Alexandersens
0045 - 0130 Vømmølgutan
Tid Jørundgard
1700
Hyllest til Stein Ove Berg
Konsert med Lasse Johansen med sanger av S. O. Berg
Lørdag 13.07.2019
Tid Stortelt
1900 - 1915
Velkommen
1915 - 2015 Gluntan
2015 - 2030 Danseføtter
2030 - 2200 Dænsebændet
2200 - 2215 Danseføtter
2215 - 2345 Essence of Smokie
2345 - 2400 Danseføtter
0000 - 0130 Scandinavia
Tid Tunet
1200 - 1245 Sel og Otta Spelemannslag
1300 - 1330 Bære I
1345 - 1430 Grindstuen & Midtlis
1445 - 1515 Contiki
1530 - 1615 Holmsve
1630 - 1700 Sel og Otta Spelemannslag
1700 - 1800 Pause
1800 - 1830 Steinar Engelbrektson
1845 - 1930 P.A. Røstad
1945 - 2015 Contiki
2030 - 2100 Lendmenn
2115 - 2145 Vømmølgutan
2200 - 2230 Grindstuen & Midtlis
2245 - 2315 P.A. Røstad
2330 - 2400 Holmsve
0015 - 0045 Lendmenn
0045 - 0130 Steinar Engelbrektson
Tid Rondane - Haukliseter
1200
Høyfjellskonsert
Vømmølgutan, P.A. Røstad, Holmsve,
Steinar Engelbrektson, Lendmenn, Kai Robert
Tid Jørundgard
1700 Allsang ved Lågen
Lasse Johansen orkester